Artykuł

image

Miło nam poinformować, że projektowi "Acodemia#SCI" został przyznany certyfikat PIERWSZEGO ZAKUPU ZESTAWU "STEAM KIT - SAM LABS" W POLSCE!

Zestaw "STEAM KIT - SAM LABS" jest przeznaczony dla szkół podstawowych i średnich. Służy do nauki programowania, kodowania, elektroniki wraz z użyciem inteligentnych bloków. STEAM to - nauka, technologia, inżynieria, sztuka i matematyka (Science, Technology, Engineering, Art, Math). Zestawy SAM LABS to bezprzewodowe klocki, które wraz z inteligentną aplikacją, inspirują do tworzenia wynalazków za pomocą programowania graficznego i kodowania. SAM jest narzędziem, które w rękach uczniów daje nowe możliwości, odkrywa potencjał ucznia, pobudza jego kreatywne myślenie, a przede wszystkim uczy programowania.

Najważniejszym celem projektu "Acodemia#SCI" jest nauka kodowania i programowania poprzez zabawę. Wzbogacenie naszej bazy edukacyjnej o zestawy "STEAM KIT - SAM LABS" jest kolejnym krokiem do osiągnięcia założonych celów. Gwarantuje rozwój kreatywnego i logicznego myślenia, a przy tym zapewnia dobrą rozrywkę dla naszych młodych programistów!

Więcej informacji o STEAM KIT - SAM LABS

Szczecińskie Collegium Informatyczne
logo-sci

logo-code
Informacje kontaktowe
Acodemia#SCI /
Szczecińskie Collegium Informatyczne

ul. Mazowiecka 13
70-526 Szczecin
Telefon: (91) 488-47-37
Koordynator: 605 405 527
Email: info@acodemia.pl
(Centrum, w pobliżu pl. Rodła)

Godziny pracy

  • Poniedziałek-Piątek: 08:00 do 16:00
  • Sobota: 08:00 do 14:00 (w wybrane soboty)
  • Niedziela: Zamknięte
Social media

Każdy w tym kraju powinien nauczyć się programować komputer, bo to uczy myślenia.

Steve Jobs

Nauka pisania programów to gimnastyka dla mózgu. Pozwala wypracować umiejętność efektywnego myślenia o rzeczach niezwiązanych z informatyką.

Bill Gates

Większość programistów programuje nie dlatego, że spodziewają się zapłaty lub uwielbienia tłumów, ale dlatego, że programowanie jest dla nich zabawą.

Linus Torvalds

© 2017 Acodemia, Wszelkie prawa zastrzeżone.