Artykuł

image

Miło nam poinformować, że projektowi "Acodemia#SCI" został przyznany certyfikat PIERWSZEGO ZAKUPU ZESTAWU "STEAM KIT - SAM LABS" W POLSCE!

Zestaw "STEAM KIT - SAM LABS" jest przeznaczony dla szkół podstawowych i średnich. Służy do nauki programowania, kodowania, elektroniki wraz z użyciem inteligentnych bloków. STEAM to - nauka, technologia, inżynieria, sztuka i matematyka (Science, Technology, Engineering, Art, Math). Zestawy SAM LABS to bezprzewodowe klocki, które wraz z inteligentną aplikacją, inspirują do tworzenia wynalazków za pomocą programowania graficznego i kodowania. SAM jest narzędziem, które w rękach uczniów daje nowe możliwości, odkrywa potencjał ucznia, pobudza jego kreatywne myślenie, a przede wszystkim uczy programowania.

Najważniejszym celem projektu "Acodemia#SCI" jest nauka kodowania i programowania poprzez zabawę. Wzbogacenie naszej bazy edukacyjnej o zestawy "STEAM KIT - SAM LABS" jest kolejnym krokiem do osiągnięcia założonych celów. Gwarantuje rozwój kreatywnego i logicznego myślenia, a przy tym zapewnia dobrą rozrywkę dla naszych młodych programistów!

Więcej informacji o STEAM KIT - SAM LABS

Najbliższe lekcje

Najbliższe zajęcia

  1. 19 października 2018 (piątek)
  2. 20 października 2018 (sobota)
  3. 26 października 2018 (piątek)
  4. 27 października 2018 (sobota)
  5. 16 listopada 2018 (piątek)
  6. 17 listopada 2018 (sobota)
Szczecińskie Collegium Informatyczne
logo-sci

logo-code
Informacje kontaktowe
Acodemia#SCI /
Szczecińskie Collegium Informatyczne

ul. Mazowiecka 13
70-526 Szczecin
Telefon: (91) 488-47-37
Koordynator: 605 405 527
Email: info@acodemia.pl
(Centrum, w pobliżu pl. Rodła)

Godziny pracy

  • Poniedziałek-Piątek: 08:00 do 16:00
  • Sobota: 08:00 do 14:00 (w wybrane soboty)
  • Niedziela: Zamknięte
Social media

Każdy w tym kraju powinien nauczyć się programować komputer, bo to uczy myślenia.

Steve Jobs

Nauka pisania programów to gimnastyka dla mózgu. Pozwala wypracować umiejętność efektywnego myślenia o rzeczach niezwiązanych z informatyką.

Bill Gates

Większość programistów programuje nie dlatego, że spodziewają się zapłaty lub uwielbienia tłumów, ale dlatego, że programowanie jest dla nich zabawą.

Linus Torvalds

© 2017 Acodemia, Wszelkie prawa zastrzeżone.